Audiograbber indir,download,yükle - Ses/Görüntü Dönüştürücüler - Ses - Video Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Dönüştürücüler » Audiograbber
   Audiograbber
  Boyutu : 1.58 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : Jackie Franck
  Ekleme Tarihi : 22-08-2006

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Audiograbber kendi sınıfında oldukça eski bir geçmişe sahip olan tecrübeli bir ses biçimi dönüştürme yazılımıdır. Özellikle Audio CD`leri popüler ses biçimleri halinde bilgisayarınıza kaydetme işini başarıyla yapabilmektedir. Bilindiği üzere Audio CD`ler içerisindeki ses dosyalarını bilgisayarımızda dinleyebilmek için MP3, WAV gibi biçimlere dönüştürmemiz gerekmektedir. Ses kalitesini bozmadan bu işlemin gerçekleşebilmesi için de Audiograbber gibi profesyonel bir yazılıma ihtiyacımız bulunmaktadır. Çünkü yapısal olarak oldukça kaliteli olan bir biçimi popüler ama daha basit yapıdaki dosya biçimlerine dönüştürmek zor bir işlemdir. Audiograbber bu dönüştürme işlemini oldukça kaliteli ve hızlı şekilde yapabilmekte ve size birçok seçenek sunmaktadır.

Audio CD`nizi ister MP3 isterseniz WAV biçiminde bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz yazılımla, kaydedilen parçaların ses düzeylerini normalleştirebilme imkanınız da bulunmaktadır. Zaman zaman aynı CD içerisindeki ses dosyalarının farklı ses şiddetlerine sahip olduğu görülmektedir. Bu durum kullanıcıların art arda parçaları dinlediklerinde rahatsız olmalarına sebep olduğundan normalleştirme işleminin yapılması iyi olacaktır. Ayrıca kaydededilecek olan parçaların başlarındaki ve sonlarındaki sessiz bölümleri de silme imkanınız bulunmaktadır. CD üzerindeki parçaların adlarını, numaralarını, sanatçı ve albüm adını istediğiniz biçimde düzenleme; yıl, müzik türü gibi bilgiler girme şansına da sahip olduğunuz yazılım size daha birçok seçenek sunmaktadır.

Ana menü üzerinde görmüş olduğunuz "Freedb" adlı penguen simgesi sizin sahip olduğunuz Audio CD için internet üzerinden ücretsiz olarak sanatçı, parça bilgileri yükleyip bunların kaydetme işlemi sırasında kendiliğinden parçalar üzerine yazılmasını sağlamaktadır. Tümüyle ücretsiz bir hizmet olan ve adından da anlaşılacağı üzere (freedb: ücretsiz veritabanı) size ücretsiz bir bilgi bankası sunan bu işlevi kullanmak için yapmanız gereken tek şey ilgili simgeye tıklamaktır. Bu sayede dönüşüm-kayıt işlemi yaptıktan sonra MP3 ya da WAV biçimli dosyalarınızın tek tek adlarını düzenleme zahmetinden kurtulmuş olacaksınız.

Dahili bir ses oynatma aracına da sahip olan Audiograbber yazılımı ile sürücünüze takılı olan Audio CD`nizi herhangi bir işlem yapmadan dinleyebilir, istediklerinizi seçebilirsiniz. WAV biçimli ses dosyalarınızı MP3 biçimine dönüştürebilme imkanı da sunan yazılım bu işlemi de gayet kaliteli yapabilmektedir. MP3 dışında WMA ve Ogg Vorbis biçimlerine de tercihiniz doğrultusunda dönüşüm işlemi yaptırabilirsiniz. Kalite ve sıkıştırma seçenekleri ile tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahip olan yazılım ID3v1 ve ID3v2 destekleri ile parçalarınız üzerine metaverileri girebilmenizi de sağlamaktadır.

LAME MP3 desteği ile 320kbit/s değerine kadar MP3 dönüştürme imkanına sahip olabileceğiniz yazılım bu sayede mükemmel kalite de MP3 dosyalarınızın olmasını da sağlamaktadır. Yapmanız gereken buraya tıklayarak bilgisayarınıza yükleyeceğiniz sıkıştırılmış dosyanın içeriğini Audiograbber yazılımının kurulum dizinine kopyalamak.

Bu güzel yazılımı Türkçe dil eklentisi ile kendi dilimizde kullanma şansına da sahip durumdayız. Türkçe dil dosyası için buraya tıklayıp, yine yüklemiş olduğunuz dosyayı Audiograbber yazılımının kurulum dizinine kopyalamanız gerekmektedir. Ardından yazılımın ana menüsünden "File>Choose Language>Turkish" seçeneğini işaretleyerek Türkçe kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anahtarlar:Audiograbber indir,Audiograbber download,Audiograbber indir,Audiograbber çek,Audiograbber,Audiograbber mp3,Audiograbber şarkı sözü,Audiograbber film indir,Audiograbber film,Audiograbber açıklama,Audiograbber bul,Audiograbber video,Audiograbber bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Audiograbber
SEÇMECE PROGRAMLAR
FairStars Audio Converter
ConvertXtoDVD
DVD-toSVCD
AimOne Video Converter
All Audio Converter
Audio MP3 Maker
Magic Swf2Avi
Multimedia Builder MP3
DVDx x64 exp1
FairStars CD Ripper
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır