Media Player Classic (Ev Sineması) indir,download,yükle - Ses/Görüntü Oynatıcılar - Ses - Video Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Ses - Video » Ses/Görüntü Oynatıcılar » Media Player Classic (Ev Sineması)
   Media Player Classic (Ev Sineması)
  Boyutu : 2.1 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows NT/2000/2003/XP/Vista
  Üretici Firma : Alex Wild & Casimir666
  Ekleme Tarihi : 15-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Media Player Classic Ev Sineması, Windows`un klasik medya oynatıcısından esinlenerek yapılmış bir programdır. Gabest yapımı Media Player Classic tabanlı olarak geliştirilmiş bu yeni sürüm, her türlü medyayı ve DVD`yi kolayca açabilir, mevcut tüm codecler (çözücü paketleri) ile uyumlu çalışabilir ve sistemde bulunan tüm ses ve görüntü çözücülerini, tüm özellikleri ile kullanabilir. Diğer medya oynatıcılarının aksine sistem kaynaklarını çok az kullanır. Dahili Alt Yazı desteği, çoklu kanal ses çıkışı özelliği, tema desteği, dil desteği, DX 7 ve 9 kullanabilmesi, Real Media, Quicktime, Flash ve Swf dahil olmak üzere tüm biçimleri tanıyabilmesi, bozuk ve yarım kalan dosyaları oynatabilmesi, MSN ve mIRC Ne Dinliyorum? özelliğine tam destek sağlaması gibi birçok becerilere sahip bu küçük program ile başka hiçbir kaynak canavarı oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız.

Program kuruluma ihtiyaç duymaz sadece boş bir klasöre çıkartmanız yeterlidir. Bu programla artık TÜM medya dosyalarınızı Türkçe bir oynatıcı ve oldukça gelişmiş seçenekleri ile izlemek ve dinlemenin zevkine varacaksınız.

MPC - Ayarlar

Anahtarlar:Media Player Classic (Ev Sineması) indir,Media Player Classic (Ev Sineması) download,Media Player Classic (Ev Sineması) indir,Media Player Classic (Ev Sineması) çek,Media Player Classic (Ev Sineması),Media Player Classic (Ev Sineması) mp3,Media Player Classic (Ev Sineması) şarkı sözü,Media Player Classic (Ev Sineması) film indir,Media Player Classic (Ev Sineması) film,Media Player Classic (Ev Sineması) açıklama,Media Player Classic (Ev Sineması) bul,Media Player Classic (Ev Sineması) video,Media Player Classic (Ev Sineması) bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Media Player Classic (Ev Sineması)
SEÇMECE PROGRAMLAR
CSPlayer
Zoom Player Standard
Windows Media Player XP T
Kjofol Mp3 Player
MOVIX
Cool DVD Player
JetAudio Basic
Google Video Player
ShowShifter
Vidomi
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır